• Неодамнешно
Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Лесно Хиперсребрено Цело Лице, Одговара 2010-Крајслер Себринг Седан
zoom_in

Реконструирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Лесно Хиперсребрено Цело Лице, Одговара 2010-Крајслер Себринг Седан

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Обновено Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 18 Х 7, 7 Краци, 5 Навртки, Шема На Завртки Од 4,5 Инчи, Лесно Хиперсребрено Цело Лице. Тоа Одговара На Вашиот 2010-2010 Крајслер Себринг Седан. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. КАИ 18 Х 7 Рекондиционирано Оем Алуминиумско Алуминиумско Тркало, Лесно Хиперсребрено Цело Лице, Одговара На 2010-2010 Крајслер Себринг Седан 18 Х 7, 7 Краци, 5 Навртки, 4,5 Инчен Шема На Завртки, Лесно Хиперсребрено Цело Лице, Изработено од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2011-2013 КРАЈСЛЕР 200 2010 КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..