• Неодамнешно
Столици за трпезариска трпезариска трпезарија
zoom_in

Столици за трпезариска трпезариска трпезарија

DEN 3080.96

Количина на стоки
check Достапно на барање

Традиционалниот дизајн добива современо ажурирање во овој стилски сет за јадење со пет парчиња. Совршено за заокружување на помал ансамбл за јадење или поставување пријатна ќош за појадок во кујната, сет за јадење како ова е одличен начин да седнеме на оброк во разноврсен стил направен од цврсто гумено дрво, овој шармантен сет вклучува чиста правоаголна правоаголна Табела со заострени квадратни нозе и четири класични столчиња од задниот дел со микрофибер тапацирани седишта. За да создадете ансамбл-шик-шик во вашиот отворен концепт, јадете кујна, започнете со истегнување на килим за рустикална постелнина за пријатно поп-шема, а потоа поставете ја оваа маса со светло осветлен прозорец за да уживате во појадокот за време на викендот во летниот ветер. На врвот на табелата со тркач на гингам и рачно насликана керамичка вазна на свежо исечена петунија за цветен центар за секоја пригода, и инсталирајте лустер од штала од дрво над глава за да ги осветли семејните оброци и вечерите во пастирска стиска, ова парче се одликува со рустикален дел -Напирани допири. Вклучени се сите алатки потребни за склопување, заштедувајќи ви патување во продавницата за хардвер. Што е вклучено?. 4 столици. Табела. Предметот доаѓа во 2 кутии. Детали за производот. Материјал на табелата : Цврсто дрво. Материјал за табели : Цврсто дрво. Табела Топ Боја (Боја на табелата на Венге) : кафеава. Боја на табелата (Боја на табелата на Венге) : кафеава. Тип на складирање на лисја : Фиксна табела. Материјал за седење : Произведено дрво. Капацитет за седење : 4. Капацитет за седење кога е целосно продолжен : 4. Капацитет за седење кога целосно се сруши : 4. Капацитет на тежина : 220 lb . Потребно е склопување на возрасни : Да.

Избор на купувачи..