• Неодамнешно
Дизајн Статуа На Тоскано Калахари Меркат: Надвор Од Дупката
zoom_in

Дизајн Статуа На Тоскано Калахари Меркат: Надвор Од Дупката

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Малку се сомневаме зошто меркатите неодамна станаа сакани ѕвезди на екранот тие се симпатични! Нашата духовна скулптура зафатено се искачува од неговата дупка во оваа имагинативна скулптура излеана во квалитетна дизајнерска смола и рачно насликана во реални тонови за вашиот дом и градина. 10во Wx8frin Dx6zin H. 1 lb. Рачно фрлање користејќи вистински кршен камен врзан со висококвалитетна дизајнерска смола. Секое парче е индивидуално рачно насликано од нашите занаетчии. Ексклузивно За брендот Дизајн Тоскано и совршено за вашиот дом или градина. Совршен за прикажување во домашна или градинарска галерија. Ексклузивно За брендот Дизајн Тоскано и совршено за вашиот дом или градина. Совршен за прикажување во домашна или градинарска галерија. Ексклузивно За брендот Дизајн Тоскано и совршено за вашиот дом или градина. Совршен за прикажување во домашна или градинарска галерија.

Избор на купувачи..