• Неодамнешно
Со Дизајн Хипстер Внатрешна Надворешна Перница За Фрлање
zoom_in

Со Дизајн Хипстер Внатрешна Надворешна Перница За Фрлање

DEN 500.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Создадете шарена и сјајна атмосфера околу вашиот дом со Хипстерската Перница од нашата Среќна Хипи Колекција. Оваа внатрешна/надворешна перница ќе додаде креативност и радост на вашиот трем, палуба или двор што сте ги барале! Сите дизајни во оваа колекција ќе ве насмеат додека уживате во бојата донесена во вашиот дом. Изберете од достапни големини. Достапно во различни бои. Мека откачи полиестер надворешноста. Неверојатни дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Лажно пополнување. Зашиено затворање. Реверзибилен. Место Чиста Препорачува.

Избор на купувачи..