• Неодамнешно
Без граници на копчето на јуниорите предниот фустан со врат од вратот
zoom_in

Без граници на копчето на јуниорите предниот фустан со врат од вратот

DEN 632.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Симпатична и ласкава-во inубување во loveубов без фустан од предниот дел од границите. Силуетата А-линија изгледа сензационално на секое тело. Слој со тексас јакна за повеќе лежерна вибрација или носете соло. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. v-neckline; А-линија силуета. Кратки ракави. 58% полиестер/33% рајон/9% спандекс. Машина за перење. Увезени. Предниот фустан со ребрести копче за јуниори од без граници.

Избор на купувачи..