• Неодамнешно
Готју Женски Макси Фустани Со Цветен Принт Секојдневен Плисиран Камизолен Еластичен Фустан За Сонце На Вратот Плажа Лесни Мини Фустани Со Замав
zoom_in

Готју Женски Макси Фустани Со Цветен Принт Секојдневен Плисиран Камизолен Еластичен Фустан За Сонце На Вратот Плажа Лесни Мини

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Не Користете Белило.06" ракав : 27cm/10. За Секојдневен Секојдневен Изглед, Носењето Со Патики, Сандали Е Исто Така Добар Избор.70" Ракав : 23cm/9.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.97" рамо : 52cm/20. Препорачуваме Со Ладна Вода.47" Ракав : 26cm/10.Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благодарам!Материјал : Полиестерсезона : Пролет; Лето; Есенска Дебелина : Стандардна Должина : Над Должината на Ракавот На Колената : Деколте Без Ракави : Шема На Вратот На Екипажот : Стил На Печатење : Лежерно што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Ве Молиме,Не Само Што Упатувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку И Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Големина : L Биста : 108cm/42.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Внимание Ако Размислување, Благодарам.89" внимание : 1.88" Рамо : 47.24" должина : 79cm/31. Немојте Да Се Исушите.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.63" должина : 81cm/31. Нега На Облека : Редовно Перење.11" Ракав : 22cm/8. Изработени Од Висококвалитетни И Удобни Материјали, Ви Овозможуваат Кул Ако За Формални Места, Како Што Се Деловна Работа, Забава, Црква, Свадба, Гостин На Свадба, Матурска Вечер.74" Големина : XXL биста : 120см/47,24" рамо : 49см/19,29" ракав : 24см/9,45" должина : 75см/29,53" големина : хххл Биста : 126см/49,61" Рамо : 50,5 см/19,88" ракав : 25см/9,84" должина : 77см/30,31" големина : xxxxl биста : 132cm/51.66" Должина : 71cm/27.52" Рамо : 46cm/18.10" ГОЛЕМИНА : Xxxxl биста : 138cm/54.06" Должина : 73cm/28.95" Големина : XL Биста : 114cm/44. Можете да Се Спарите со Шик Потпетици и Спојка за Да Го Комплетирате Шик Изгледот За Забава, Коктел, Свадба, Канцелариска работа.

Избор на купувачи..