• Неодамнешно
Каки Дуксери Надворешна Облека Ракав Со Качулка Долг Дуксер Блуза Есенски Врв Карирана Маичка Машка Качулка Машка Блуза
zoom_in

Каки Дуксери Надворешна Облека Ракав Со Качулка Долг Дуксер Блуза Есенски Врв Карирана Маичка Машка Качулка Машка Блуза

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Надворешна Облека Ракав Со Качулка Долг Дуксер Блуза Есенски Врв Карирана Маичка Машка Качулка Машка Blouse Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив За Вашиот Секојдневен Материјал За носење : Полиестер 2.Стилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни Тип На Шема : Кариран Стил : Секојдневна Пригода : Дневно, Секојдневно 3.Совршено со вашите омилени шорцеви црни тексас фармерки итн Одговара : одговара на големини сезона : Пролет, Aut Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пол : мажи должина На Ракавот : Дебелина На Долг Ракав : Стандардно што добивате : 1x Men Блуза 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Одговара : одговара на големината Тип на шема : Кариран Стил : Секојдневен3.Совршено со вашите омилени шорцеви црни тексас фармерки итн што добивате : 1x Men Blouse Thickness : Standard1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењеродот : Мен2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечниприлика : Секојдневно, Секојдневно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Висат или Линија должина На Сув Ракав : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut Материјал : Полиестериелолтаполистероутвеар Качулка Ракав Долг Дуксер Блуза Есенска Топла Маичка Мажи Качулка Мажи Блуза Жолта. Полиестер. Долга Облека Со Качулка. Дуксер Блуза Есенски Врв. Карирани Маици Мажи Качулка Мажи Блуза.

Избор на купувачи..