• Неодамнешно
Санвиглор Дами Мути-Џеб Држач Чанта Жени Мода РФИД Блокирање На Рачката Паричници Компактен Пари Работа Вистинска Кожа Кредитна Картичка Темносина
zoom_in

Санвиглор Дами Мути-Џеб Држач Чанта Жени Мода РФИД Блокирање На Рачката Паричници Компактен Пари Работа Вистинска Кожа Кредитна

DEN 359.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Апликации : Погоден За патување, шопинг, датира или секојдневна употреба.Издржлив : затворање На Бравата со повеќе мали прегради чувајте ги вашите работи организирани и полесни за наоѓање, дури и на долго патување. Доста корисен и лесен за носење.Спецификации : Состојба : Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени, Дами Боја : Кларет, Виолетова, Светло Сива, Темносина, Кафе, Паун Сина, Античка Жолта, Црна, Голема Црвена, Розова, Кафеава, Темно Зелена, Светло Сина (Опционално) Материјал : Вистинска Кожа Големина : 19, 5х3, 5х10, 5см/7, 68х1, 38х4, 13"Тежина : 0,26 кг/0. Изработен е од издржлив материјал. Паричникот е компактен, удобен и практичен.57 Lbsseason : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Бизнис, Секојдневен, Свечен, Свадбен Стил : Долга Чанта, Паричник, Чанта, Торба За Спојка, Држач За Картички, Торба За Нараквица, Рфид Блокирање Паричник Карактеристики : 1. Ќе видите практични слотови за картички кога ќе ја расклопите чантата, вашата лична карта, кредитни/дебитни картички, вип картички и други картички може лесно да се складираат. Дизајниран е за ваша лична потреба.Можете едноставно да го држите при рака или да ја ставите чантата за спојката во вреќа. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Паричникот РФИД е погоден за складирање пари и картички, погоден за секое место, како што се канцеларија, шопинг, итн. Може да одговара на нашата облека и да го подобри нашиот темперамент.Предност : Дизајниран да држи готовина, картички. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Можете да го ставите во јакна/џеб за панталони или чанта, чанта за вкрстено тело итн.Лесен : Модерен чанта. Материјал од вистинска кожа, издржлив отпорен на абење., заштеда на простор.

Избор на купувачи..