• Неодамнешно
Бактон студио Киоши Преодна платформа за дрво, близнак, орев од пепел
zoom_in

Бактон студио Киоши Преодна платформа за дрво, близнак, орев од пепел

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преработете ја вашата спална соба со природни тонови на дрво и јасни линии на креветот Киоши. Направено во Малезија, киоши е изграден од цврсто дрво што покажува природен финиш од орев од пепел. Неговата склопена табла додава рустикален шарм додека дозволува светлината да тече послободно низ целата просторија, обезбедувајќи поотворено чувство во тесни простори. Потребно е склопување, удобниот дизајн има внатрешни летви за поддршка на душекот, во прилог на шест пред-дупчат дупки на таблата за лесно прилагодување на висината. Без напор додаток на современиот дом, креветот Киоши ја воздигнува секоја спална соба. • Конструиран од гума од дрво и инженерско дрво • Заврши од орев од пепел • Слабена дрвена плоча • Карактеристики на главата 6 предложни дупки 2,50 "Освен едни од други за 5 различни опции за прилагодување на висината • Дрво -леќи ја елиминираат потребата за пролет на кутијата • Завртени нозе • Потребно е склопување • Потребно е склопување • Потребно е склопување • Собрание • Потребно е склопување • Собрание • Потребно е склопување. Тежина на производот : 70,9 фунти • Тежина на пакетот : 79,8 фунти • Целокупни димензии : 58,1 "Висока x 40,55" широк x 79,1 "длабок; Димензии на рамката : 14,9 "Висока (од подот до врвот на подножјето) x 40,55" широк x 78,2 "длабоко; растојание помеѓу секој слот : 3.1"; Висина од подот до врвот на Слат : 12,4 "висока; нозе : 10" висока; Внатре во димензиите (големина на душек) : длабока 39 „широк x 76“; Димензии на главата : 38 "Широк x 50" Висока x 0,8 "дебела; • Боја на производот : орев од пепел • Состав на производи : гума дрво/дрво.

Избор на купувачи..