• Неодамнешно
Seakburger Seasurger Chpse Angus 3- HS PP 6 2# 12#
zoom_in

Seakburger Seasurger Chpse Angus 3- HS PP 6 2 12

DEN 159.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Висококвалитетен спој на премиум намалување на стек на Ангус што им овозможува на потрошувачите плескавица со вкус. Создадени за гурмански loversубители на плескавици кои очекуваат најдобро. Не жртвува квалитет за погодност за зафатени домашни готвачи. IQF да се заклучи во свежина. Готва директно од замрзнато. Холтен месо исецка куќа Ангус говедско месо од стек-хамбургери изработени со вкусен месар-стил USDA избор Ангус говедско месо од говедско месо. Уникатен рачно изработен изглед. Индивидуално брзо замрзнато за да се заклучи свежината. Гответе директно од замрзнато, не е потребно затоплување. 6 - 1/3 фунти бифтек хамбургери. УСДА провери. Сите природни - минимално обработени. Без вештачки состојки.

Избор на купувачи..