• Неодамнешно
Рачно изработен килим со рачно изработена волна, неутрална лента, тен сребрена сива боја, килим со акцент од 2ft 3ft
zoom_in

Рачно изработен килим со рачно изработена волна, неутрална лента, тен сребрена сива боја, килим со акцент од 2ft 3ft

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со обична софистицираност и ким на женска облека, Фоксвуд, носи цртичка на декор. Волните нијанси на дрво од беж сребро и слонова коска се убаво опседнати, а потоа споени со разновиден јамка. Ова е дополнително нагласено од маглата од предиво од предиво за да се создаде меланга на текстура и сенка. Изгледот е удобно прилагодено совршенство. Foxwood е Dapper Design за добро облечениот простор за живеење. Рачна ткаена конструкција. Направено од волна. Идеално сместување во просторијата вклучува фоаје/влез, канцеларија, трпезарија, дневна соба, спална соба. Направено во Индија. Ние не препорачуваме да користите вакуумска лента за тепачки на килим; За мали излевања или дамки, користете топла вода и размачкана. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

Избор на купувачи..