• Неодамнешно
Апотеке: Тело cr? Мене, црна црна смоква, мл
zoom_in

Апотеке: Тело cr? Мене, црна црна смоква, мл

DEN 223.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Свежо и чудесно : Ова нежно миење на телото има моќна навлажнувачка формула, нанесена со смирувачки краставица за кожата што е свилен, мазна и ох-толку-мека. Свеж и прекрасен производ за бања со прекрасни мириси Апотеке : М тело cr? Мене, Блеккуррант Сл., 8 мл.

Избор на купувачи..