• Неодамнешно
Ниуер Жени Брзо Суво Дно За Влечење Дами Истегнување Панталони Еластичен Тренинг За Половината Контрола На Стомакот Со Висок Струк Џогер Панталони Светло Виолето?
zoom_in

Ниуер Жени Брзо Суво Дно За Влечење Дами Истегнување Панталони Еластичен Тренинг За Половината Контрола На Стомакот Со Висок

DEN 335.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие јога панталони се меки и погодни за кожата, совршени за јога, спорт, фитнес, трчање и многу повеќе. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Исто така е многу удобно за носење секојдневно. Женските јога спортски панталони се мека и растеглива ткаенина, Лесна, дише. Овие женски лабави спортски панталони се направени од полиестер, спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Јога Панталони, Јога Панталони Со Висок Струк, Џогери За Вежбање Панталони, Панталони за Јога. Вклопување со висок Струк : обезбедува совршена поддршка за половината, не прави да се чувствувате непријатно, еластична ткаенина и разумно сечење, не е лесно да се лизнете или виткате за време на вежбањето. Дише и апсорбира Пот и брзо се суши : новата ткаенина има добра дише и ја апсорбира потта, давајќи ви суво и удобно спортско искуство. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Дизајн-Женски Јога Панталони Со Висок Струк, Панталони Со Врвки За Влечење, Хеланки За Трчање, Спортска Теретана Долги Панталони, Брзо Суво Дно За Вежбање Во Цврста Боја.Содржина на пакетот : 1 х Јога Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Прилики-Бодибилдинг, Фитнес, Пилатес, Одење, Кревање Тегови, Јога, Теретана, Тренинг, Трчање, Џогирање, Тренинг. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Избор на купувачи..