• Неодамнешно
Женски Обичен Дуксер Без Качулка Вратот На Екипажот Со Долг Ракав Печатен Врв На Пуловер, Светло Сина, XL
zoom_in

Женски Обичен Дуксер Без Качулка Вратот На Екипажот Со Долг Ракав Печатен Врв На Пуловер, Светло Сина, XL

DEN 31.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Есенски Зимски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : должина На Полиестерскиот Ракав : Целосна Јака : качулка : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Женски Дуксери табела Со Големина : Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 100см/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 63cm/24.80" должина : 68cm/26.77"големина : M Велика британија : 10 еу : 36 сад : 6 Биста : 106cm/41.73" рамо : 47.5 cm/18.70" Ракав : 64cm/25.20" ДОЛЖИНА : 70 CM/27.56"големина : l велика Британија : 12 Еу : 38 Сад : 8 Биста : 112cm/44.09" Рамо : 49cm/19.29" Ракав : 65cm/25.59" должина : 72cm/28.35"големина : Xl Велика Британија : 14 еу : 40 Сад : 10 биста : 118cm/46.46" Рамо : 50.5 CM/19.88" ракав : 66cm/25.98" Должина : 74cm/29.13"Големина : Xxl Велика Британија : 16 Еу : 42 Сад : 12 Биста : 124cm/48.82" рамо : 52cm/20.47" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 76cm/29.92" Она Што Ќе Го Добиете : 1 ° Sweatshirt. Пол : Жени. Сезона : Пролет, Aut, Зима. Прилика : Дуксер Со Редовно Вклопување Со Долги Ракави Погоден За Датум, Спорт, Време На Плажа, Вежбање, Фитнес, Трчање, Танцување, Јавање Коњи, Играње, Бокс, Работа, Патување, Секаков Вид Тренинг Или Секојдневна Употреба. Овој Пуловер Може Да Се Користи Спортови На Отворено И Дневни Места За Одмор Кои Лесно Можете Да Го Промените Вашиот Стил Од Секојдневен Во Облечен За Неколку Минути. Добар Избор За Семејства, Пријатели, Пријатели Девојки, Идеален За Спортска Облека За Рекреација На Отворено. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука! Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, добредојдени сте да ме контактирате, ние ќе го решиме целиот проблем за вас.

Избор на купувачи..