• Неодамнешно
Панталони за џогер за чудо на нација на момчињата, со големина 4- & хаски
zoom_in

Панталони за џогер за чудо на нација на момчињата, со големина 4- & хаски

DEN 364.48

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стартувајте, скокајте и играјте цел ден со џогери на Wonder Nation, As-Can-Be-Dye-Dye. Изградени за удобност, овие супер-меки панталони ја преземаат секоја авантура што доаѓа на неговиот пат. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Заштитена нога. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови за да се одржат најважните работи. Карактеристики : Супер-меко чувство; Цела шема на вратоврска. Момчињата-вратоврска џогери од Wonder Nation.

Избор на купувачи..