• Неодамнешно
Графички кратки ракави редовно памучно пакување пакет пакет
zoom_in

Графички кратки ракави редовно памучно пакување пакет пакет

DEN 607.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие прекрасни стилови на кошула се совршени за вашето дете, пријател или дури и вие самите да трчате во целото лето. Овие официјално лиценцирани кошули со кратки ракави за ликови се идеални за секој обожавател на овие прекрасни ликови. Тие се изработени од удобна 100% памучна ткаенина што апсолутно ќе ја сакате! Никогаш нема да сакате да ги тргнете овие. Мама ќе го сака тоа од 100% машина за перење. Официјално лиценцирана облека. Удобна ткаенина. 100% памук. Маица со краток ракав. МТВ.

Избор на купувачи..