• Неодамнешно
Голема вредност тешка чистачка сунѓери, брои
zoom_in

Голема вредност тешка чистачка сунѓери, брои

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сунѓер со голема вредност е суштинска алатка што можете да ја користите при одржување на вашиот дом, канцеларија или други области. Има груба страна што ги намалува остатоците со леснотија, како и мека страна за да ги избрише хаос. Овој тешки сунѓер е идеален за чистење на излевање од кујна, бањи, гуми, играчки на отворено и многу повеќе. Секој пакет содржи две од оваа ставка за да можете да заштедите една за подоцна или да имате посебни намени за секоја од нив. Тие се издржливи и долготрајни за да можат да издржат секојдневна употреба на груби површини. Со голема вредност сунѓер со тешка должност : Скара тешки хаос. 2 сунѓери за чистење.

Избор на купувачи..