• Неодамнешно
Без граници на јуниори плус големина Близнаци печатено карирано копче надолу кошула
zoom_in

Без граници на јуниори плус големина Близнаци печатено карирано копче надолу кошула

DEN 168.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова е ажурирана карирана кошула што ја чекавте. Ова нема граници на врвот, има карирано во боја и се врзуваат во предниот дел и се пар со фармерки за без напор изглед. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Затворање : Предниот дел на копчето. Јака : зашилена јака. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на градите. Карактеристики : Сплит карирана печатење; вратоврска пред; . Плус големина карирана вратоврска предниот врв за жени од без граници.

Избор на купувачи..