• Неодамнешно
Целосно Про СКЕЈТБОРД СТРЕЛИ ЦРНА ВИОЛЕТОВА 7.75
zoom_in

Целосно Про СКЕЈТБОРД СТРЕЛИ ЦРНА ВИОЛЕТОВА 7.75

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Палубата со Стерео Стрели мери 7.75". 100% Канадски Јавор про скејтборд палуба која е погодна за секое ниво на вештина од почетник до про. Основните камиони се со мала тежина и имаат тежок алуминиум со челични кралеви и оски од 8 одделение, како и чаури и стожерни чаши направени од САД. 52ММ 99А се совршени тркала и за уметничко лизгање на улица и за парк. Како и наведените имиња, Амфетаминските лежишта се стимуланси за вашите тркала! Лесното синтетичко масло, Круните Делрин и Гумените Штитови што Можат да се Сервисираат се неколку од работите што ги прават овие лежишта еден од најдобрите Лежишта со Оценка Абек 5 на пазарот. Пристигнува не-собрани што овозможува прилагодување и чувство на остварување. Скејтерите сакаат да ги градат своите табли! Лесно за составување! Стерео Заврши Про СКЕЈТБОРД СТРЕЛИ ЦРНА/ВИОЛЕТОВА 7.75.

Избор на купувачи..