• Неодамнешно
Течни Панталони За Жени Секојдневни Палацо Панталони Со Широк Струк Со Висок Струк Со Џеб Плус Големина Црна Л
zoom_in

Течни Панталони За Жени Секојдневни Палацо Панталони Со Широк Струк Со Висок Струк Со Џеб Плус Големина Црна Л

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : . Моден дизајн,, висок квалитет!. Сезона : Пролет Лето Aut. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР ЖЕНСКИ ПАНТАЛОНИ. Големина шема : . Големина : С Половината : 62-68см/24,41-26,77" : 120см/47,24" Должина : 110см/43,31"Големина : М Половината : 66-72см/25,98-28,35" : 124см/48,82" Должина : 111см/43,70"Големина : Л Половината : 70-76см/27,56-29.92" : 128см/50.39" должина : 112см/44.09"големина : xl половината : 74-80см/29.13-31.50" : 132см/51.97" должина : 113см/44.49"големина : xxl половината : 78-84см/30.71-33.07" : 136см/53,54" должина : 114см/44,88" овие слатки,удобни панталони.Дизајнот Со Целосна Должина Ќе Ги Прошири Линиите На Нозете, Ќе Изгледате Поелегантно Во Толку Проточни Долги Панталони. Прилики : Секојдневна, Роденденска Забава, клуб, бранч, музички Фестивал, работа, рејв, секојдневно Носење, дом, плажа,одмор, датуми, одмор,yoga.It Одлично Е За Носење Во Пролет, Лето, Aut, Зима.Можете исто Така да ги Спарите Со Неколку Кул Блузи,кошули,елеци и Сите Други Тимови. Внимание : Тие Трчаат Малку Мали Во Waist.So Ако Имате, Тогаш Можеби Ќе Сакате Да Се Искачите По Големина.Овие Шарени Панталони Се Пријателски За Ниска Девојка.Ви Требаат Овие Пум Пум Панталони во Вашиот Живот,девојки. Материјал : Полиестер И Спандекс.Лесен Проток Ткаенина.Висок Квалитет.Лабавите Обични Панталони. Опуштени,Дише, И Завеси Убаво Sweatpants Жените Џебови. панталони за жени. женски панталони.

Избор на купувачи..