• Неодамнешно
- Дак Јорган Покрие Морски Живот Печатени Постелнина Во Собата, Октопод Море Желка Декор Утешител Покритие, За Тинејџери Момчиња Девојки Симпатична Морски Животин?
zoom_in

- Дак Јорган Покрие Морски Живот Печатени Постелнина Во Собата, Октопод Море Желка Декор Утешител Покритие, За Тинејџери Момчиња

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машина за перење во ладна вода и сушење на ниско ниво, брчки resistant.Овој комплет за покривање на јорган не е совршен само за вашата спална соба,гостинска соба,дневна соба,Стан на Колеџ,туку и одлична Идеја За Подароци За Божиќни Новогодишни Подароци За момчиња девојки жени мажи дете дечко девојка возрасни. Доверлив Квалитетимаме сопствени дизајнери и фабрика, од дизајн, производство и пакување, строго контролирајќи го секој производствен процес, а квалитетот на производите е загарантиран. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење одделно во ладна вода, без омекнувач, без белило, исушете ја сувата ниска топлина, без листови за сушење, пеглајте на тивок оган. Не ставајте течни детергенти за перење директно на постелнината, прво треба да ја растворите во водата. Упатство за нега : Нежно Перење Во Машина На Ниска Температура Не Избелувајте Не Сушете Чисти Суши брзо на суво ниско ниво, отстранете го прог-Дакели, не пеглајте. Ве молиме Запомнете : Ова Е Прекривка За Јорган-НЕ утешител.

Избор на купувачи..