• Неодамнешно
грчка азбука упсилон црна нараквица кожа скриј јаже нараквица кафеав накит
zoom_in

грчка азбука упсилон црна нараквица кожа скриј јаже нараквица кафеав накит

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : големината на приврзокот е 2 см (0,8 инчи) во дијаметар. Должината секоја нараквица е прилагодлива помеѓу 19 см - 22,5 см (7,4 инчи - 8,8 инчи)Класификација : Нараквица,Нараквица, Накит Карактеристика : -сеопфатен додаток за носење облека-Обезбедува повеќе методи на носење-кафеавата кожна нараквица има антички шарм во бакарна боја и извонредни прстени.- Носете ги и двете или одделно зависи од вашите стилови на носење-Може да биде пријател или двојка нараквица поставена за вашите најдобри пријатели, дечко, девојка, сопруга Или сопруг Материјал : -Нараквица : квалитет и кафеава кожа-Привлечност : количина на метален пакет : 1 х нараквица (една кафеава)овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. грчка азбука упсилон црна нараквица кожа скриј јаже нараквица кафеав накит.

Избор на купувачи..