• Неодамнешно
Anvazise Мода Жени Круг Емајл Ресел Приврзок Нараквица Bangle Приврзок За Клучеви Рачен ремен стил 31
zoom_in

Anvazise Мода Жени Круг Емајл Ресел Приврзок Нараквица Bangle Приврзок За Клучеви Рачен ремен стил 31

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : . Оваа нараквица направена од висококвалитетен материјал од вештачка кожа е мека и удобна за носење. Можете да го носите за различни прилики како што се запознавање, купување, патување, забава, секојдневен живот. Може да се користи и како прстен за клучеви за совршено организирање на вашите клучеви. Име На Предметот : Нараквица. Стил : Мода. Пол : Жени. Материјал : Вештачка Кожа. Карактеристика : Стилски, Не-бледнее, Отпорен На Абење, Декор На Зглобот. Внатрешен Дијаметар На нараквица : 7,5 см/2,95 и цитат; (Прибл.). Дијаметар на привезокот : 3см/1.18 и цитат; (Прибл.). Должина на реси : 8см/3.15 и цитат; (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, предметот и бојата на 39 може да бидат малку поинакви од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Нараквица (Други Не Се Вклучени) оваа нараквица изработена од висококвалитетен материјал од вештачка кожа е мека и удобна за носење. Можете да го носите за различни прилики како што се запознавање, купување, патување, забава, секојдневен живот. Може да се користи и како прстен за клучеви за совршено организирање на вашите клучеви. Тоа е прекрасен подарок за себе или за вашите пријатели. Удобен за носење, издржлив и долготраен.

Избор на купувачи..