• Неодамнешно
Точка Фитнес Модул
zoom_in

Точка Фитнес Модул

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Комплетна Замена На Комплетот За Сопирачки се-во-Едно : R1 Концепти Комплетот За Сопирачки Од Серијата Јаглерод доаѓа со (2) ротори на сопирачките со високи перформанси и (4) влошки за сопирачките со перформанси. Ротори На Сопирачките Со високи Перформанси : Изработени Од леано железо Од Г3000 одделение со завршна обработка на цинк за крајна заштита од ' рѓа. Изграден имајќи ги предвид спецификациите На О. Е. М, не е потребна модификација. Крајна Моќ На Запирање : Прецизно дупчените дупки и дизајнот со потопување спречуваат пукање и таложење, ја подобруваат вентилацијата и ја трошат топлината. Дизајниран за помазно и потивко запирање, изграден за подолготрајни, конзистентни перформанси на сопирање. Ниска Прашина И Бучава : влошките за Сопирачките доаѓаат со шипки за да се елиминира бучавата. Ниска прашина, азбест бесплатна специјална формулација За OEp обезбедува одлична отпорност на избледување. Врвен избор за замена на предните и задните влошки на сопирачките. Сигурна Улична Изведба : дијамантскиот дизајн со дупчиња го зголемува залак на подлогата за сопирачките, го продолжува животниот век на подлогата за сопирачките и служи како индикатор за абење на роторот што ви дава глави пред следната замена.

Избор на купувачи..