• Неодамнешно
Виолетова Цвет Храна Послужување Послужавник Легура Закуска Овошје Послужавник Компактен Десерт Торта Чинија За Попладне Чај Партија
zoom_in

Виолетова Цвет Храна Послужување Послужавник Легура Закуска Овошје Послужавник Компактен Десерт Торта Чинија За Попладне Чај

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Виолетова Цветна Храна Послужавник Легура Закуска Плех За Овошје Компактна Чинија За Торта За Десерт За Попладневна Чајна Забава Спецификација : Тип На Ставка : Послужавник За Храна Од Виолетова Цвеќе : Список На Пакети Со Легури : 1 х Послужавник За Сервирање Храна 1 x Декорација На Виолетова Цвет [Легиран Материјал] : фиоката за сервирање храна од виолетова цвет е изработена од цврст и издржлив материјал од легура, обезбедувајќи трајни перформанси, безбедни, здрави и до избледување, деформација и штета. [ Декорација на виолетово Цвеќе] : послужавникот за закуски од легура има уникатна декорација на виолетово цвеќе што привлекува внимание и додава допир на елеганција и софистицираност на вашето искуство за јадење или сервирање.

Избор на купувачи..