• Неодамнешно
Рајдер Заседа Мотокрос Надвор Од Патот За Возрасни ШЛЕМ Точка Одобрени Realtree Camo-XL
zoom_in

Рајдер Заседа Мотокрос Надвор Од Патот За Возрасни ШЛЕМ Точка Одобрени Realtree Camo-XL

DEN 1102.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спојте се со вашата околина облечена ВО RAIDER® ЗАСЕДА MX Во Mossy Oak® Распад На Бесконечност И Тим Real Tree Xtra камуфлажна графика. Овие шлемови се лесни со отстранливи облоги, прилагодливи визири и аеродинамична надворешна обвивка. Доаѓа Во младински и возрасни големини. Дот одобрени. Лесна, термопластична обвивка. Аеродинамичен дизајн на надворешна обвивка. Отстранлив лагер. Завртка прилагодлив визир. Држач за ремени за очила што не се лизга.

Избор на купувачи..