• Неодамнешно
Конаир Гмт Близнак Тример За Батерии
zoom_in

Конаир Гмт Близнак Тример За Батерии

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Исечете со едно или две сечила - зависи од вас! Единечното сечило се протега за фини детали, кастри и допири, додека сечилата близнаци обезбедуваат двојно поголема прецизност и двојно поголема акција за сечење за брзи, рамномерни резултати. 2-Технологија на сечилото. 3 чешли за сите намени. Потребни Се 3 Ааа Батерии.

Избор на купувачи..