• Неодамнешно
Акме Бар Стол Со Вртливата Во Капучино заврши 96085
zoom_in

Акме Бар Стол Со Вртливата Во Капучино заврши 96085

DEN 1151.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој стол за вртливи шипки со висок грб со капучино сигурно ќе одговара на убавината на декорот на вашата трпезарија и ќе обезбеди стил и стабилност. Удобно и функционално овие исклучителни столчиња се совршен акцент на секој амбиент.Карактеристики : Димензии На Производот : 23 "L x 20" W x 46 " HFinish : PU и Cappuccino Material : Дрво, Тапацир, Фурнир Стил : Современа/Секојдневна Монтажа : Yes Weight капа. Ограничување( Фунти) : 250 фунти направени Во Малезијаопции За Испорака : Вклучена Е Бесплатна Испорака На Тротоарите Испорака На бела Ракавица достапна за дополнително Предупредување : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучувајќи Формалдехид, за кој Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак и вродени дефекти или друга репродуктивна штета. Механизам За Вртење. Дрвена Задна Облога. Обложено Седиште И Перница За Грб. Без раце. Дрвени Квадратни Разгорени Нозе. 29 " Висина На Седиштето.

Избор на купувачи..