• Неодамнешно
Редхорс Перформанси Адаптер
zoom_in

Редхорс Перформанси Адаптер

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа Инсталација На Адаптер Од Серијата Redhorse 816 е изработена од анодизиран алуминиум и доаѓа во сина боја. Се продава поединечно. Црвен Коњ Перформанси 816-06-02-1 РХП816-06-02-1 -06 ДИРЕКТНО МАШКИ АДАПТЕР НА -02 (1/8") НПТ МАШКИ - СИНИ.

Избор на купувачи..