• Неодамнешно
Хадсон Бебе Девојка Памучни Панталони, Златно Срце Карирано, 6 Месеци
zoom_in

Хадсон Бебе Девојка Памучни Панталони, Златно Срце Карирано, 6 Месеци

DEN 224.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хадсон Бебе Памучните панталони и хеланки се едноставни, секојдневни и удобни за секојдневно носење! Нашите панталони се направени од 100% супер мек памук, така што вашето малечко е удобно во текот на денот. Нашите панталони се модерни и трендовски, додека обезбедуваат удобност и функција за вашите бебиња и мали деца. Сетот вклучува координирање на панталони за бебиња и мали деца. Направено со супер мек 100% памук. Оптимално за секојдневно носење. Достапен пакет со вредност за мешање и совпаѓање со која било облека. Машина за перење.

Избор на купувачи..