• Неодамнешно
Кученцето На мајката Љубов Колачиња, Размена На Училница, 15oz 30ct Кутија
zoom_in

Кученцето На мајката Љубов Колачиња, Размена На Училница, 15oz 30ct Кутија

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезоната на љубовта е тука! Направете Го Денот на Вљубените уште посладок со Кученцето Со ограничено издание Љубов Циркус Животински колачиња. Внатре во секоја кутија има 30 индивидуални торбички исполнети со неодоливи колачиња од ванила, обложени со розово и бело замрзнување и испреплетени со црвени, розови и бели прскалки. Печени внимателно, овие колачиња се во форма На Х И О и сега ја вклучуваат и најслатката форма на кученце! Овие торбички се совршени за споделување со соучениците за време на свеченостите На Денот на Вљубените или уживање како закуска. Сега без сируп од пченка со висока фруктоза!. Секоја торбичка има етикети" До/Од " отпечатени на пакување за персонализација за давање подароци. Вкусно слатко и се топи во устата колачиња со кратки колачи од ванила обложени со розово и бело замрзнување. Одликувајќи се со симпатична нова форма на кученце. Секоја кутија содржи 30 индивидуални торбички.

Избор на купувачи..