• Неодамнешно
Освежете Го Вашиот Автомобил
zoom_in

Освежете Го Вашиот Автомобил

DEN 159.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Освежете Го Вашиот Автомобил! Мини Дифузер Автомобил Освежувач На Воздух (Слатка Бери/Свеж Лен Мирис, 2 Пакет)Освежете Го Вашиот Автомобил! Мини Дифузер го користи системот за контрола на климата на вашиот автомобил за да ги намали мирисите и да испорача освежителен мирис во вашето возило. Дизајниран да трае до 90 дена*, овој дифузер за мирис на автомобил ви дава долготраен мирис за секое патување. Едноставно прикачете го овој мини дифузер на кој било отвор во вашиот автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ за дискретно освежување на воздухот. Кога системот за контрола на климата е вклучен, овој освежувач на автомобили со мини дифузер автоматски ја исполнува кабината на вашето возило со пријатен мирис. Освежете Го Вашиот Автомобил! автоматските освежувачи на воздухот испорачуваат освежителен, долготраен мирис за вашиот автомобил да се чувствува како дома. *на ниски и под амбиентални услови 2 пакување Освежете Го Вашиот Автомобил! Мини дифузор освежувачи на воздух за пријатно возење со мирис. Овој мини дифузер за автомобили брзо ја елиминира перцепцијата на мирисите до 90 дена*. Дифузорот за автомобили лесно се прицврстува на секој отвор за воздух во вашето возило за дискретно освежување на воздухот. Искусете мини освежувач на воздух за автомобили тоа е прифатливо решение за ситуацијата со мирисот на секој автомобил. Пријатниот мирис на автомобилот автоматски ја исполнува кабината на вашето возило кога е вклучена контролата на климата. Ова Освежи Вашиот Автомобил! освежувачот на автомобили е одличен додаток на елиминатор на мирис и додатоци за чистење автомобили.

Избор на купувачи..