• Неодамнешно
Томас И Пријатели TrackMaster Притисни Заедно Умре-Фрлија Метал Хенри Воз Мотор
zoom_in

Томас И Пријатели TrackMaster Притисни Заедно Умре-Фрлија Метал Хенри Воз Мотор

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекција на мотори И возила Со погон На возови И возила Со пластични конектори за поврзување со други Мотори или тендери на Томас И Пријатели. Совршен за употреба со Томас и Пријатели Тракмастер мотори, песни и плејсети (продадени одделно и предмет на достапност) Томас И Пријатели Тракмастер Туркаат По Возот Хенри Мотор : Возраст : 3 до 7 години. Вклучува метални мотори и возила. Карактеристики пластични конектори за прицврстување На Други мотори Со Притискање И Моторизирани Тракмастер, возила, товарни автомобили или тендери (се продаваат одделно и подлежат на достапност). Високо детално за да ги одрази боите и дизајните на ликот од шоуто. Работи На Томас И Пријатели Track Master воз песни и сетови (продадени одделно и предмет на достапност). Помага да се развијат груби моторни и сензорни вештини и помага да се инспирира имагинацијата.

Избор на купувачи..