• Неодамнешно
Школка Во Облик На Отплеткување На Косата Чешел Цртан Филм Иновативен Сјај Сува И Влажна Антистатичка Рачна Четка За Коса За Девојчиња Деца
zoom_in

Школка Во Облик На Отплеткување На Косата Чешел Цртан Филм Иновативен Сјај Сува И Влажна Антистатичка Рачна Четка За Коса За

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : 1. Моден изглед : градиент изглед. Модерен и убав. Луѓето од сите возрасти го сакаат тоа. Прекрасен дизајн на школка, многу симпатична и дефинитивно вашата шминка мода сјае и сјае. 2. Меките влакна го масираат скалпот за да го ублажат заморот, го стимулираат скалпот да добие чувство на релаксација, да го подобрат квалитетот на спиењето и да промовираат циркулација на крвта во главата. Погоден за секаков вид коса : густа, кадрава или права коса. 3. Четка за коса против заплеткување : влакната на оваа четка за коса имаат различни висини, кои лесно можат да поминат низ заплеткувањата, да го намалат оштетувањето на косата со заплеткување и да спречат статички електрицитет. 4. Мал и пренослив-лесен и пренослив, лесен за носење, многу погоден за семејна употреба или патување. Големина : 10, 7х8, 5см 5. Интимни подароци-одлични подароци за деца и возрасни На Божиќ, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, родендените итн. Известување : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеопис : Материјал : Акрилик+Термопластична гума големина : 10,7*8,5 См Тежина : 76,2 Гр Школка Во Облик На Отплеткување На Косата Чешел Цртан Филм Иновативен Сјај Сува И Влажна Антистатичка Рачна Четка За Коса За Девојчиња Деца.

Избор на купувачи..