• Неодамнешно
Ајуфе Сет ПРЕДВОДЕНА Убава Рачно Изработена Мини Елка Elетски Елегантен Пвц Модел На Новогодишна Елка За Дома
zoom_in

Ајуфе Сет ПРЕДВОДЕНА Убава Рачно Изработена Мини Елка Elетски Елегантен Пвц Модел На Новогодишна Елка За Дома

DEN 820.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : со прекрасен и живописен стилски дизајн, Мини елката може да биде совршено надополнување на Вашата Божиќна забава и да го осветли вашиот дом.Она што може да ви го понуди мини елката е тоа што е со компактна големина за полица за книги, декорација на работната површина и доволно лесна за лесно носење на различни места за да ги задоволи потребите за украсување на домот.Изработен од пвц материјал, тој е долготраен.Должината на Мини елката е 50cm.It погоден Е За Божиќна декорација.Име на предметот : Мини Божиќен Трематеријал : пвцбатерија : 2 xery Батерија (Не Е Вклучена)Карактеристики : Убава, Одлична Изработка, Празнична Големина На Допир Детали : Должина : 50cm/19.6 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Мини Елка со прекрасен и живописен стилски дизајн, Мини елката може да биде совршено надополнување на Вашата Божиќна забава и да го осветли вашиот дом. Она што може да ви го понуди мини елката е тоа што е со компактна големина за полица за книги, декорација на работната површина и доволно лесна за лесно носење на различни места за да ги задоволи потребите за украсување на домот. Изработен од пвц материјал, тој е долготраен. Должината на Мини елка е 50см. Таа е погодна За Божиќна декорација.

Избор на купувачи..