• Неодамнешно
Бебе Чевли Деца Дете Бебе Девојки Цврст Лак Студент Еден Мек Танц Принцеза Чевли Бебе Девојка Чевли Топла Розова 13
zoom_in

Бебе Чевли Деца Дете Бебе Девојки Цврст Лак Студент Еден Мек Танц Принцеза Чевли Бебе Девојка Чевли Топла Розова 13

DEN 172.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на држењетодржина на пакување : 1 пар чевли за бебиња4.Ознаката За Големина На Чевлите Е Број На Кинеска Големина. Стил : Секојдневен, Моден, Забава2.

Избор на купувачи..