• Неодамнешно
Ktyne Челик Волна Е Crubber, Нерѓосувачки Челик Чистење Рампа, Тешки Метал Чистачи Сунѓер За Тешка Кујна Чистење
zoom_in

Ktyne Челик Волна Е Crubber, Нерѓосувачки Челик Чистење Рампа, Тешки Метал Чистачи Сунѓер За Тешка Кујна Чистење

DEN 160.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

6 ПАРЧИЊА Челична Волна S Crubber, Подлога За Чистење Од Нерѓосувачки Челик, Сунѓер За Тешки Метални Чистачи За Цврсто Чистење Во Кујната опис на Производот 6 ПАРЧИЊА Надградена Челична Волна S-crubber, Жица Од нерѓосувачки Челик S-crubber 20g, Метални Перничиња За Бања Во Кујна Тешко Чистење (2,5 инчи) Издржлив Материјал : Изработени од волна од нерѓосувачки челик, овие растегливи метални чистачи нема да-Уст и ЛАБАВА, Задолжителна Алатка за Отстранување На Маснотиите Од Приборот, Приборот И Апаратите за Готвење Повеќенаменски : Совршена За Отстранување На Маснотии и Нечистотија од РЕРНА, Скара, Алати, мебел на Отворено, тенџериња, Тави, Садови За Печење, Работна површина И повеќе неверојатно Средство За чистење : Нашиот Сунѓер за Чистење Од Нерѓосувачки челик е најдобриот помошник Кога станува збор За Чистење на оние тешко чисти површини во кујната, бањата, на отворено и повеќе спецификации : Име НА ПРОИЗВОД : Метал С-Крубер Материјал : Дијаметар Од Нерѓосувачки Челик : Тежина Од 2,5 Инчи : Боја Од 20 Грама : Пакетот С-Сребро Вклучуваше 6 Парчиња Х 2,5 Во С-Крубер Совет : овој с-крубер Работи Поефикасно со Детергент по употреба, ве молиме исплакнете Со Чиста Вода и Потоа Исушете За Употреба N-Ext Не користете на нелеплива Или Деликатна Површина лесна за употреба. Издржлив и мобилен. Направете го нашиот живот поудобен.

Избор на купувачи..