• Неодамнешно
ПРИЈАТЕЛЕ Венди Жени Возрасни чевли Големина Жени Повик Свила Месечината
zoom_in

ПРИЈАТЕЛЕ Венди Жени Возрасни чевли Големина Жени Повик Свила Месечината

DEN 1013.76

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добар пар чевли ви го менува животот. Започнува со удобност, внатре и надвор. Самодовербата расте од нозете нагоре, бидејќи животот повторно почнува да се чувствува добро. Чувството на слобода се враќа. Нема граници. Нема повеќе престојуваат на маргините. Обновена енергија за справување со сето тоа, без разлика на возраста или проблемот со стапалото. Напојуван од решенија за обувки, изработени во разноврсни, класични и без напор грациозни стилови. D ПРИЈАТЕЛЕ венди. Женски Чевли. Увезени.

Избор на купувачи..