• Неодамнешно
Ace M1HD 3D Maxpider Карго Прилагодено Одговара На Сите Временски Услови Кагу Црна Подна Подлога за 2006 Година-Сдн Хонда Граѓански Модели
zoom_in

Ace M1HD 3D Maxpider Карго Прилагодено Одговара На Сите Временски Услови Кагу Црна Подна Подлога за 2006 Година-Сдн Хонда Граѓански

DEN 943.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

M1 HD0071309 3 D MAXpider ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН 2006-2011 КАГУ ЦРНА КАРГО ЛАГЕР ХОНДА ГРАЃАНСКИ СЕДАН 2006-2011 КАГУ ЦРНА КАРГО ЛАГЕР 3 D MAXpider Обичај Одговара На Товарните Облоги се најдобрата заштита за подот на товарот на вашето возило. За разлика од оние гломазна Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Повеќето Издржливи Нема Да Попуштат Или Солза. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Дизајн на преклопување Што Овозможува Лесен Пристап до Складирање. Боја : ЦРНА. Материјал : КАГУ. Земја На Потекло : КИНА. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : Гума. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 14634. Одговара Изберете : 2006-2009 ХОНДА ГРАЃАНСКИ LX 2010-2011 ХОНДА ГРАЃАНСКИ ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Избор на купувачи..