• Неодамнешно
Honrane DIY Scrapbook Фото Албум Додатоци Поставени За Подароци Свадба Потпис Декорација
zoom_in

Honrane DIY Scrapbook Фото Албум Додатоци Поставени За Подароци Свадба Потпис Декорација

DEN 191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : албумот е изработен од басвуд, кој е мазен и природен.Фитинзите за букви имаат мазни и нежни рабови.Можете да дизајнирате насловна страница НА албумот САМ, и ќе биде убава и уникатна.Тип 1 има 10 страници, Тип 2 има 20 страници, Тип 3 има 30 страници, Тип 4 има 40 страници. Име на ставка : Самостојна Фото Албум Китматеријал : Дрво, Хартиени Карактеристики : Мазна, Извонредна, Големина На Подарок : 30см х 22см х 2см/11.81" х 8.66 "х 0.79" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Фото Албум Одбор10/20/30/40 х Хартии1 х Цврст Топол Лепак1 Комплет ДОДАТОЦИ САМ албумот е изработен од басвуд, кој е мазен и природен. Фитинзите за букви имаат мазни и нежни рабови. Можете да дизајнирате насловна страница НА албумот САМ, и ќе биде убава и уникатна. Тип 1 има 10 страници, Тип 2 има 20 страници, Тип 3 има 30 страници, Тип 4 има 40 страници.

Избор на купувачи..