• Неодамнешно
Honeeladyy Дозвола под 10$ Женска Мода Секојдневен Ноќта На Вештерките Печатени Долги Ракави Блуза Куп Пуловер Јака Врвови Џемпер
zoom_in

Honeeladyy Дозвола под 10$ Женска Мода Секојдневен Ноќта На Вештерките Печатени Долги Ракави Блуза Куп Пуловер Јака Врвови Џемпер

DEN 415.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска Мода Секојдневен Ноќта на Вештерките Печатени Долги Ракави Блуза Куп Пуловер Врвови Џемпери Карактеристики : Карактеристики : Обични Врвови,Хеџинг, Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн,Летна секојдневна Блуза Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Печатениот дизајн го прави повеќе секси и привлечен за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатена Јака : Јака На Куп : Секојдневна, Модна Должина : Редовна Должина на Ракавот : долг Ракав Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина На Големина.УСУКЕУ Бустшолдерслевеленгелге81238109см/42.91 "45см/17.72" 63.4 см/24.96 "71см/27.95" Големина : Лсајз. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 109cm/42.91 "Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 63.4 cm/24.96 "Должина : 71cm/27.95" Дозвола под 10 Women Женска Мода Секојдневен Ноќта на Вештерките Печатени Долги Ракави Блуза Куп Пуловер Врвови Џемпер.

Избор на купувачи..