• Неодамнешно
Намалени Женски Атлетски Кратки Јога Шорцеви Спортски Трчање Шорцеви Лето Плус Големина Врвка Кратки Панталони Со Џебови
zoom_in

Намалени Женски Атлетски Кратки Јога Шорцеви Спортски Трчање Шорцеви Лето Плус Големина Врвка Кратки Панталони Со Џебови

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мек материјал : нашите летни шорцеви се изработени од 100% Полиестер, мазни и меки, погодни за кожата и удобни; со добра еластичност, тие можат да се носат цел ден без удобност, покрај тоа, нашите спортски шорцеви дишат и апсорбираат пот, затоа, носејќи го краткиот, ќе се чувствувате опуштено кога вежбате.52" Должина : 37cm/14.

Избор на купувачи..