• Неодамнешно
Кошули За Машки Фустан Тенок Фит Бенд Јака Долг Краток Ракав Обичен Копче Надолу Машки Кошули
zoom_in

Кошули За Машки Фустан Тенок Фит Бенд Јака Долг Краток Ракав Обичен Копче Надолу Машки Кошули

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : S Биста : 113cm/44.49" Половината : 112cm/44.09" Ракав : 66cm/25.98" Рамо : 46cm/18.11" Должина : 75cm/29.53" Големина : М Биста : 117cm/46.06" Половината : 116cm/45.67" Ракав : 67cm/26.38" Рамо : 48см/18.90" должина : 77см/30.31" големина : л биста : 122см/48.03" половината : 121см/47.64" ракав : 68см/26.77" рамо : 50см/19.69" должина : 79см/31.10" големина : xl биста : 127см/50.00" половината : 126см/49.61" ракав : 69см/27.17" рамо : 52см/20.47" должина : 81см/31.89" Големина : ххл биста : 133см/52.36" половината : 132см/51.97" ракав : 70см/27.56" рамо : 54см/21.26" должина : 83см/32.68" забелешка : Со Ладна Вода/не пеглана или изветвена на висока температура/закачете или исушете ја линијата/измијте со слична боја, што ќе ја зголеми Издржливоста на вашата облека. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски мажи треба да го додадат во својата гардероба. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Овој врв Е Удобен За Носење / оваа облека за носење во секое време / овој врв е направен со лесен и мек материјал што прави да се чувствувате добро за маиците со долги ракави со мека кожа. прилика : Спорт, Униформа, Секојдневен, Џогирање, Трчање и повеќе прилики. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Може Да Ги Носите Кошулите Како Секојдневни Кошули Или Како Секојдневни Кошули, Сите До Вашите Personal Допаѓања. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не.

Избор на купувачи..