• Неодамнешно
Гроздобер персиски ВТП479Л Сина Слонова Коска Килим
zoom_in

Гроздобер персиски ВТП479Л Сина Слонова Коска Килим

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.

Избор на купувачи..