• Неодамнешно
Богатства НА каролина 7415МАТ Корги Робин Худ Вратичка 18х27, 27 Л 18 В, повеќебоен
zoom_in

Богатства НА каролина 7415МАТ Корги Робин Худ Вратичка 18х27, 27 Л 18 В, повеќебоен

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Богатства НА КАРОЛИНА 7415МАТ Корги Робин Худ Вратичка 18х27, 27 "Л х 18" W, разнобојна Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27 со уметнички дела специфични За раса Корги од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од Категоријата На Производи На Кучиња На Каролин. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

Избор на купувачи..