• Неодамнешно
Време и време женски кариран врв
zoom_in

Време и време женски кариран врв

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мека фланела во безвременска карирана и ја имате, вашата нова омилена кошула од време и TRU. Поставете го со резервоар или мета за изглед на фрлање или облечете го соло за удобен, секојдневен стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опуштено вклопување. Зашилена јака со затворање на копчињата. Затворање на копчињата. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Фланелна кошула за жени од време и Тру.

Избор на купувачи..