• Неодамнешно
Американски Трки Вкрстен Оган 5Х120. 75ет Графит Тркало
zoom_in

Американски Трки Вкрстен Оган 5Х120. 75ет Графит Тркало

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Американскиот ТРКИ AR924 Крстот Оган Графит тркало. Сликата на тркалото е за општа референца за стил. Бројот на навртки, централното капаче и големината на усните може да варираат во зависност од дијаметарот, ширината, шемата на завртките и поместувањето. Тестирајте ги сите тркала на возилото пред монтирање гуми. Монтираните тркала се сметаат за користени и не се враќаат Американски Трки Вкрстен Оган 20х10 5Х120, 65 75ет 70,30 мм Графит Тркала Бренд : Американски Трки. Стил : Ар924 Вкрстен Оган. Големина : 20х10. Шема на завртки : 5х120, 7 (5х4, 75"). Офсет : +75мм. Задно Растојание : 8.45". Центар Создаден : 70,3 мм. Заврши : Вооружен метал. Количина : 1.

Избор на купувачи..