• Неодамнешно
Бивенант Продавница Машка Танга Сандала Врвни Апостолки За Мажи Западни Дневни Влечки
zoom_in

Бивенант Продавница Машка Танга Сандала Врвни Апостолки За Мажи Западни Дневни Влечки

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние сме дизајнерски тим На Bivenant Store и ние сме ваш моден партнер во секоја пригода. Како модна етикета за начин на живот, ја дизајнираме со многу слики во еднобојна боја. При креирањето на серијата, имагинацијата е бесконечна, а централниот дел ја користи врската помеѓу бојата и луѓето, правејќи го производот да изгледа потопол. . Зад секоја од вашите омилени компоненти, стои приказна : нашиот креативен тим го привлече во светските метрополи. Впечатокот во боја обезбедува различни материјали и бои за дизајнирање ткаенини. Овие сандали се направени од 10% пвц бесплатно, така што тие се еколошки. Меката гумена влошка ќе ги одржува вашите стапала удобни без разлика каде се. Патриотски американски дизајн Од Запад. Класични флип-апостолки : флип-апостолките На Продавницата Бивенант се рачно изработени, без разлика каде одите на следната авантура. Класичниот дизајн и разноврсност значат дека можете да патувате од бранч до плажа. Моден тренд флип-апостолки : горниот усвојува уникатен дизајн на шема. Комбинира моден стил, убавина и удобност, додека ве носи во првите редови на модата. Не работи во период : Овие сандали се направени од 10% пвц бесплатно, така што тие се еколошки. Меката гумена влошка ќе ги одржува вашите стапала удобни без разлика каде се. + Водоотпорен+издржлив : ова бегство флип-апостолки е водоотпорен и опремен со мека перница гумени сунѓер структура. Можете да одите од лежалката до брановите и каде било помеѓу. Ајде, сурфајте, потопете ги прстите во езерото или во интензивни битки со прскање, не грижете се.

Избор на купувачи..