• Неодамнешно
Ајомет Големи Машки Зимски Палта Обичен Џемпер Врвен Патент Цврст Шевове Палто За Влечење
zoom_in

Ајомет Големи Машки Зимски Палта Обичен Џемпер Врвен Патент Цврст Шевове Палто За Влечење

DEN 623.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големи Машки Зимски Палта Обичен Џемпер Врвен Патент Цврсти Шевови Палта За Влечење Сезона : Пролет/Fall/Зимски Пол : Менстајл : Дневен/Секојдневен Материјал : Полиестерпатер Тип : Карирана должина на Ракавот : Долги Ракави : Декорација Со Качулка : Должина На Патент : Долга Силуета : Лабава што добивате : 1 Х Палто Памук +45% Полиестер;Руно Наредени Вклучувајќи Ги И Ракавите. ®Тешка категорија Дуксер За мажи, блендирајте руно блокирајте студ и студ,најдобро за атлетско вклопување. ●Класичен Дизајн●машки дуксери поштенски дизајн, рачно потопли предни џебови, класични зимски дуксери за мажи. ●Верзија за Надградба 2023 година ● според повратните информации на Клиентите,го надградивме патентот и шевовите за да го направиме потрајни и додадовме нови стилови за да исполниме различнаesетика. ●Известувања●Се Спротивставува на пилинг, Отпорен На Избледување и Поддржува машинско перење. Ве молиме изберете ја големината погледнете ја НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ.

Избор на купувачи..