• Неодамнешно
Андерсон Тиково Ривиера Лукс 6-Парчиња Модуларен Сет А
zoom_in

Андерсон Тиково Ривиера Лукс 6-Парчиња Модуларен Сет А

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Луксузната Модуларна Колекција За Седење покажува класична елеганција со сложени детали што обезбедува модерна удобност. Модуларниот стил обезбедува флексибилност за сместување на секој декор.  Изграден со екстра дебели Перничиња Од Тиково И Сончаница од одделение А кои ќе траат со генерации. Доаѓа во срушен, со лесно склопување. 1 ДС-502 Лукс Право Модуларен. 1 ДС-503 Лукс Лево Модуларен. 3 Дс-505 Лукс Центар Модуларен. 1 Дс-504 Лукс Агол Модуларен. Андерсон Тиково. удобни перници кои ќе траат на отворено без мувла и минимална промена на бојата. Брзи Перници достапни Во Природна Бургандија Џокеј Тиково Морнарица Лен Антички Беж Лен Шампањ И Шумско Зелено (1 недела побрзо). Прилагодено Нарачка Перници достапни во 36 бои Од Сончаница. Димензии-1 : 32.5 Ч х 31 В х 33 Л. Потребно Собрание? (И/Н) : Ј.

Избор на купувачи..